دسته‌بندی نشده

?pdf انواع سیم و کابل?

کابل افشان برق و صنعت زرین

در این مقاله سعی کرده ایم پی دی اف های مختلفی درباره سیم و کابل ها با برند های مختلف و همچنین توضیحات جامع در مورد انواع سیم و کابل قرار دهیم و در pdf های جدا هر یک را توضیح داده ایم.

pdf انواع سیم و کابل

pdf توضیحات سیم و کابل شرکت افشارنژاد خراسان

این PDF تمامی محصولات شرکت افشار نژاد خراسان را با تمامی جزئیات از قبیل ساختار کابل ، کاربرد کابل ، مشخصات فنی ، ولتاژ ، ضخامت عایق، ضخامت روکش، میانگین قطر خارجی ،حداکثر مقاومت هادی ، جریان مجاز در هوا و وزن تقریبی کابل را مورد بررسی قرار داده است. این PDF به شما اطلاعات کاملی در مورد نحوه استفاده کابل در محیط های مناسب می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

مقاله کابل خشک

این pdf چیستی کابل خشک را بیان می کند سپس ولتاژ های کابل خشک را بررسی می کند و سطح مقطع کابل های خشک را به اختصار توضیح می دهد.در ادامه کاربرد ها و موارد قابل استفاده و محدودیت های این کابل را بیان می کند.

مقاله سیم و کابل کسری

در این مقاله مشخصات و ویژگی های تولیدات کارخانه سیم و کابل کسری را مورد بررسی قرار داده ایم. در این مقاله سعی شده تمامی جزئیات در مورد محصولات این شرکت بیان شود میزان کیفیت محصولات و استاندارد های موجود و همچنین جنس کابل ها در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم.

مقاله کابل آلومینیوم

در این مقاله کاربرد های کابل آلومینیوم و عوامل موثر بر قیمت کابل آلومینیوم را مورد بررسی قرار خواهیم داد. لازم به ذکر است در این مقاله تمامی ویژگی ها و انواع کابل آلومینیوم را از لحاظ فیزیکی یعنی سطح مقطع و رسانایی بررسی کرده ایم و تمامی ویژگی های مربوط به کابل آلومینیوم که در پروژه ها باید مورد نظر قرار بگیرد در این مقاله بیان شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *